Rajd przełajowy Międzyrzecz

Kolejny nasz Rajd po Polsce. Tym razem do przejechania mamy 175 km. Na miejscu przygotujemy wystawę naszych Maszyny. Zapraszamy serdecznie na krótki powrót do przeszłości.

Dni Swarzędza 2020

Jak co roku Dni Swarzędza 2020 wystawa i organizacja miasteczka Bzyk Raider gril rodzinny oraz zaproszeni goście i zwiedzający. Dwa dni wesołej zabawy przy muzyce.

Rajd Przebierany 2020

Rajd Przebierany , koniec sezonu z piknikiem Rodzinnym i zaproszonymi gośćmi . (Rajd z punktami i zadaniami do wykonania po mieście Swarzędz  w śmiesznych strojach na naszych maszynach)

Retro Motor Show 2020

Retro Motor Show 2020 już trzecia edycja w której chcemy pokazać nasze motorowery . Jesteśmy z roku na rok coraz większym stoiskiem z coraz większą ilością motorowerów.

Rajd Swarzędz-Mielno

Rajd Swarzędz – Mielno, nasza najdłuższa trasa w Polsce. Bliżej wyjazdu przekażemy mapę, gdzie będzie można nas spotkać. Do zobaczenia na trasie !!

I Swarzędzki Zlot Pojazdów Zabytkowych Bzyk Raider

Zapraszamy na I Swarzędzki Zlot Pojazdów Zabytkowych, na którym będzie można zobaczy, samochody, motocykle, motorowery z minionej epoki. Właściciele zaprezentują pojazdy, które rzadko się spotyka na naszych drogach. Pojazdy będą polskiej produkcji ja i te, które wyszły z fabryk po za granicami kraju. Wśród takich maszyn będzie można cofnąć się w czasie oraz skorzystać z wielu przygotowanych atrakcji oraz posłuchać dobrej muzyki.

Rajd Swarzędz Karpacz

W dniach 02-05.06 członkowie klubu Bzyk Raider przejadą komarami trasę ze Swarzędza do Karpacza. Serdecznie zapraszamy do kibicowania na trasie

Wystawa Motorowerów Karpacz

Zapraszamy na wystawę motorowerów w Karpaczu w dniu  04.06.2022. Będzie można zobaczyć maszyny z epoki, które właśnie pokonały trasę ze Swarzędza do Karpacza

II Zlot Pojazdów Zabytkowych Swarzędz

Ośrodek Kultury Swarzędz wraz ze Stowarzyszeniem Bzyk Raider organizuje na polanie Swarzędzkiej II Zlot Pojazdów Zabytkowych – Gry zabawy dla dzieci , Food Truck, Sprzedaż części – starocie , Pokaz straży pożarnej wraz z Ratownictwem medycznym i inne atrakcje przy dobrej muzyce rockowej